ESTO 6 makseviis

ESTO 6 makseviis – ajata enda ostukorvi maksumus kuueks võrdseks makseks!

Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel mugavat ja kiiret ESTO 6 makseviisi – ajata enda ostukorvi maksumus kuueks võrdseks makseks!

Kinnita oma tellimus ning vali makseviisiks ESTO 6 makseviis ning digiallkirjasta mugavalt ID-kaardi, Mobiili-ID või Smart-ID lahendusega.

  • Tasudes enda ostukorvi maksumuse täies ulatuses ja õigeaegselt kuue kuu jooksul, loetakse järelmaksuleping edukalt tasutuks ning lõppenuks.
  • Kuutasu kujuneb ostukorvi maksumuse jagamisel kuueks võrdseks osaks.
  • Minimaalne ostukorvi summa ESTO 6 makseviisi kasutamisel on 120 eurot.
  • ESTO 6 makseviisi saavad taotleda kõik 18-70 aastased Eesti Vabariigi kodanikud.

ESTO 6 makseviisi tingimused

ESTO 6 teenusepakkujaks on ESTO AS. Makseviisi kasutamine on finantsotsus ning sellega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajaduse hoolikalt läbi mõelda. Juhul, kui teil ei õnnestu makseid tasuda lähtuvalt ESTO 6 makseviisi graafikule, siis teie ESTO 6 leping lõpeb ja teie võlgnevus ESTO AS ees loetakse ESTO arvelduskrediidilepingu alusel kasutusse võetud krediidiks ning lisanduvad arvelduskrediidilepingu kohaselt lisatasud.

Näiteks 200-eurose laenusumma puhul 6 kuuks fikseeritud intressiga 0% aastas on krediidi kulukuse määr 57.85%, kuumakse suurus 38 eurot ning tarbija poolt tagasimakstav kogusumma 228 eurot.

ESTO 6 teenusepakkujaks on ESTO AS.
E-mail: info@esto.ee
Telefon: (+372) 622 52 52