fbpx

TEKSTIILKARDINAD

5000 kanganäidise

Tellige disainer koju

Tekstiilkardinad

Tüllkardinad

Motiva kollektsiooni tüllkardinad kätkevad endas peale soojus- ja luksustunde ka erakordset kvaliteeti ning laia värvipaletti, mis koos loovad elava ja puhta stiili. Tänu valguse hajutamise võimele kaitsevad Motiva kollektsiooni kangad suurepäraselt agressiivsete UV-kiirte eest, varjamata seejuures vaadet. Ilu ja kvaliteedi klassikalise kombinatsiooni tõttu sobivad Motiva tüllkardinad kergete kardinate valmistamiseks. Kollektsioonis on läikivaid, matte, naturaalseid, erineva läbipaistvusega kangaid.

Külgkardinad

500 kanganäidisest koosnevat tekstiilikollektsiooni iseloomustab pillav värviküllus, mustrite ja tekstuuride rikkalik mitmekesisus. Nii imekaunitest baas- kui elegantsetest reljeefmustriga kangastest õhkub individuaalsust. Lina, puuvill, siid, vill, samet – viige oma disainiideed ellu!

Pimendavad kardinad

Motiva pimendavaid tekstiilkardinaid võib kasutada nii magamis- kui elutubades. Motiva kollektsiooni kangad on valmistatud eritehnoloogia järgi, mis hoiab ära nende pleekimise UV-kiirte toimel, ning neil on kaitsev, mittemäärduv pealispind. Meie kaunite, kergelt puhastatavate ja kauakestvate kangaste kollektsioon avardab disaini piire.

Rooma kardinad

Rooma kardinad on väga populaarsed ja neid kasutatakse laialdaselt stiilsete interjööride dekoreerimiseks. Nendega kaunistatakse ja drapeeritakse eramajade, korterite, kontorite ja restoranide aknaid. Peaaegu kõik Motiva kollektsiooni tekstiilitüübid sobivad Rooma kardinate valmistamiseks.

Austria kardinad

Austria kardinad kätkevad endas nii Prantsuse kui Rooma kardinate elemente. Need sobivad ideaalselt iga ruumi kujundamiseks, olgu see linna- või maamaja. Austria kardinad rõhutavad luksust ning seetõttu peetakse neid kõige prestiižsemaks akende dekoreerimise viisiks.

Prantsuse kardinad

Sellised uhketesse horisontaalsetesse voldiridadesse drapeeritud kardinad kaunistavad nii ruumikat elutuba kui romantilises stiilis magamistuba, harmoneeruvad ideaalselt nii klassikalises kui retrostiilis interjööridega.

Dekoratiivsed aksessuaarid tekstiiltoodetele

Suure valiku eksklusiivseid tekstiiltoodetele mõeldud aksessuaare leiate Motiva kollektsioonist. Tekstiilkardinate dekoratiivsed tupsud on käsitsi valmistatud aksessuaarid, mis koosnevad väikestest silmusekujulistest narmastest. Tupsud on varustatud pika nööriga, mille küljes on väike karabiinhaak või magnetid. Erinevates värvilahendustes kardinahoidjad, rõngad, silmused – kõike seda leiate Motiva salongidest.

Padjad ja tekstiilist voodikatted

Meilt saab tellida dekoratiivseid patju ja Motiva parimatest kangastest voodikatteid. Arvame, et need on detailid, mis muudavad interjööri. Meie valmistatud padjad ja voodikatted kujundavad ümber iga ruumi, luues stiili ja hubasust.